Головна

Реєстрація

Вхід
Понеділок, 23.04.2018, 16:37
Вітаю Вас Гість | RSS
МЕНЮ
Категорії цікавого
Агресія проти України
ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ
Історії війни
Загальні новини
Резонанс
Геополітика
Економіка і внутрішня політика
Ротація влади
Корупція
Міжнародна економіка
Енергетична безпека
Самооборона
Ініціатива 1-го Грудня
Особистості
Козацькому роду нема переводу
Памятаймо
Світ про нас
Бізнес
Новини культурного простору
В здоровому тілі - здоровий дух
Екологія
Освіта
Соціум
Життя...
Не салом єдиним...
Гу-мор
Корисності
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
free counters
Головна » 2014 » Лютий » 1 » Змагання грантів за програмою Фінського Фонду Місцевого Співробітництва
22:33
Змагання грантів за програмою Фінського Фонду Місцевого Співробітництва
Посольство Фінляндії оголошує змагання грантів за програмою Фінського Фонду Місцевого Співробітництва на 2014 рік. Заяви на отримання грантів та додатки слід надіслати до Посольства, не пізніше 16:00, 2 лютого, 2014 року.

Фінський Фонд Місцевого Співробітництва (Фонд) -- це фонд, яким керує Посольство Фінляндії в Україні.  

Фонд спрямованний на підтримку ініціатив місцевих неурядових організацій (НДО), науки і технологій суспільства, університетів та інших навчальних та науково-дослідних інститутів, незалежних ЗМІ, громадських адміністрацій та культурних закладів, Торгових Палат, організацій, що сприяють експорту та інвестиціям, підприємствам, організаціям ринку праці та іншим установам, таким як: фундації, релігійні громади або урядові установи, які прагнуть просувати згадані цілі, Громадянські організації (ГО) та регіональні установи.

Бюджет не повинен перевищувати 50 000 євро. Бюджет може корегуватися в бік зменшення. Запропонований проект не може бути підтриманий, якщо він повністю впроваджується та фінансується за рахунок Фонда. Запропоновані заходи повинні залучити широку аудиторію і мати потенціал для широкого впливу. Тривалість проекту не повинна перевищувати 12 місяців

Мета Фонду Місцевого Співробітництва

Мета Фонду: доповнити інші зусилля Фінляндії в напрямку розвитку прав людини і гендерної рівності, охорони навколишнього середовища, демократії і належного управління та, зокрема, зміцнення громадянського суспільства. Успішні проекти, згаданих напрямків, можуть також посприяти встановленню ділових стосунків між місцевими та фінськими компаніями. 

Цьогоріч пріоритетними для Посольства будуть проекти, що стосуватимуться:

I)Прав людини (особливо стосовно вразливих груп), питань гендерної рівності

II)Демократії та належного урядування. Приміром, проекти щодо:

зміцнення належного урядування (на допомогу місцевим громадам)
підвищення політичної свідомості, вирішення протиріч, боротьби з корупцією 

III)Охорона навколишнього середовища

Фонд не може підтримати: 

 • Проекти, що впроваджуються Урядом, Міністерствами та муніципалітетами 
 • Діяльність політичних партій
 • Проекти, в яких бенефіціаром виступає - одна людина, одна сім'я або приватний бізнес
 • Проекти, спрямовані виключно на благодійність
 • Проекти, спрямовані на організацію одного окремого заходу
 • Проекти, бенефіціарами яких виступають громадяни Фінляндії

Наскрізні теми фінської політики розвитку 

З метою підготовки проектної пропозиції належним чином необхідно взяти до уваги наступні наскрізні теми, що підтримуються фінською політикою розвитку:

 • підтримка прав та статусу жінок та дівчат, сприяння гендерній та соціальній рівності
 • підтримка прав груп, які піддаються ризику бути виключеними, дискримінованими, це особливості стосується дітей, людей з обмеженими можливостями,  корінного населення та етнічних груп, а також підтримка однакових можливостей для участі

Критерії відбору

Посольство хотіло б підкреслити важливість якості заяв на отримання грантів. Щороку Посольство отримує  близько 100 заяв, цьогоріч грант отримають не більше п'яти. 

Під час відбору проектів Посольство керується принципами комплексного підходу, а також приділяє увагу географії проектної діяльності, так само як і рівному розподілу коштів фонду між пріоритетними темами. Усі проектні пропозиції оцінюються за такими критеріями:

 • Прийнятність проекту
 • Правильне визначення основної проблеми, її причин та наслідків
 • Загальна мета, ціль проекту та результати викладені чітко та реалістично
 • Адекватні показники для оцінки результатів
 • Затрати відповідають потребам
 • Бенефіціарії проекту та їхні потреби чітко визначені
 • Проведений достатній аналіз ризиків
 • Проект має довгостроковий ефект
 • Наскрізні теми прийняті до уваги належним чином
 • Як подати заяву

Ретельно заповнити аплікаційну форму. Аплікаційну форму можна знайти LCF-application form 2014. Аплікаційна форма повинна бути заповнена англійською мовою.

Обов’язкові додатки до аплікаційної форми

 1. Детальний бюджет в євро, включаючи можливі надходження з інших джерел (англійською мовою)
 2. Копія реєстраційного свідоцтва організації 
 3. Резюме ключових осіб, задіяних у реалізації проекту (англійською мовою)
 4. План роботи проекту та очікувані дати виконання (англійською мовою)
 5. Якщо проект включає навчальні та/або практичні заняття та конференції, слід надати  орієнтовний список учасників та програму (англійською мовою)
 6. Банківські реквізити організації

Необов’язкові додатки

 1. Останній річний звіт та фінансова звітність організації
 2. Рекомендаційні листи
 3. Зверніть увагу, що неповні заяви не будуть прийняті до розгляду.

Заяви  надсилайте електронною поштою на наступну адресу: sanomat.kio@formin.fi не пізніше 16:00, 2 лютого, 2014 року. Будь ласка, вкажіть у темі повідомлення "Фонд Місцевого Співробітництва".  Заяви, що надійдуть із запізненням не будуть прийняті до розгляду.

Питання можна надсилати за наступною електронною адресою sanomat.kio@formin.fi. У темі повідомлення вкажіть, будь ласка, "Фонд Місцевого Співробітництва". 

Всіх заявників буде повідомлено про остаточне рішення щодо їхнього проекту. Результати слід очікувати протягом березня 2014.

Додаткова інформація 

Посольство Фінляндії залишає за собою право прийняти або відхилити проектні пропозиції. Посольство має право оцінити та провести аудит проекту, що підтримується   у будь-який час; організація, відповідальна за проект повинна надати всю необхідну документацію, доступну для оцінки/перевірки. 

Організації можуть бути зобов'язані провести аудит за власний рахунок. 

Проектна Угода між  Посольством Фінляндії та організацією повинна бути підписана уповноваженим представником одержуючої організації. Підписання відбудеться у Києві в Посольстві Фінляндії.

Фінансова відповідальність за підтриману грантом діяльність, повинна бути гарантованою. Крім того будь яке подальше фінансування є неможливим, при невчасному отриманні фінансового звіту. Організація повинна надати Посольству письмовий звіт про виконання діяльності, профінансованої Посольством. Звіт повинен містити засвідчену фінансову декларацію на використані вкладені кошти. 

Категорія: Освіта | Переглядів: 369 | Додав: Gaidamaka | Теги: грант
Всього коментарів: 12
11  
Если кандидат по (вашим) отзывам прекрасный профессионал, а при тестировании дает минус, мы рекомендуем работодателю искать другого человека. Так как высокий профессионализм и безнравственность понятия не совместимые. Это 90% проблема в будущем, и проблема будет равна умственным способностям вашего профессионала.
Вот так-то. К психологии надо относиться более уважительно.

10  
http://azps.ru/tests/indexpf.html
http://hrliga.com/index.php?module=news&op=view&id=2411
http://hrliga.com/index.php?module=news&op=view&id=1386

9  
Подбирая специалистов на подобные позиции (кладовщик, зав. складом и др.), после того, как человек в целом показался мне достойным претендентом, я собираю собираю на него рекомендации у 2-3 человек (например: руководитель, коллега, заказчик). Хотя, признаю, этот процесс занимает некоторое время. Но, думаю, оно того стоит.

Кстати, еще на интервью многое становится яснее после того, как человеку задаешь вопрос о том, кто бы мог дать ему рекомендации. Бывают случаи, когда звучит либо "никто", либо "не стОит", начинают бегать глаза. Причины тому могут быть разные, но такую информацию я стараюсь не пропускать и обязательно проверять.

8  
http://hrpsychology.ru/
http://hrpsychology.ru/test-na-ocenku-urovnya-chestnosti/
http://womanadvice.ru/poryadochnost

http://www.justsoblogger.com/popalsya/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+justsobloggerblogspotcom+%28%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D 0%BA%D0%B8+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1% 82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%29

http://www.justsoblogger.com/duraki-motiviruyut/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+justsobloggerblogspotcom+%28%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D 0%BA%D0%B8+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1% 82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%29

http://www.justsoblogger.com/duraki-motiviruyut/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+justsobloggerblogspotcom+%28%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D 0%BA%D0%B8+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1% 82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%29

http://www.justsoblogger.com/kreditnye-kleshhi/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+justsobloggerblogspotcom+%28%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D 0%BA%D0%B8+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1% 82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%29

7  
http://hrpsychology.ru/test-na-motivaciju-po-gerchikovu/

6  
У меня есть ещё очень ПРОСТОЕ,но верное наблюдение)
При отдыхе на природе, да и в городе тоже смотрю, как ведёт себя и на природе гадит и не уберёт за собой мусор, даже если дома у него вылизано всё, то всё равно он может подвести 100%.
Если выбрасивает мусор не в урну, а под кустик из-под тишка, тошно так же НАГАДИТ из-под тишка и ВАМ. 100%.

5  
http://tests.kulichki.com/testspersona.html

http://spasennikov.livejournal.com/101066.html

4  
http://voa.forum24.ru/?1-9-0-00000012-000-0-0-1223447013

3  
Если в публикации встречаются слова: аура, биополе, чакра, биоэнергетика, панацея, энерго-информационный, резонансно-волновой, психическая энергия, мыслефор-ма, телегония, волновая генетика, волновой геном, сверхчувственный, астральный, — то можете быть уверены, что имеете дело с шарлатанской писаниной.

Список может быть продолжен, но особого смысла в этом нет. Терминология шарлатанской братии всё время расширяется, поэтому ориентирование по «сигнальным словам» не всегда бывает достаточным для правильной оценки текста.

2  
Проективные тесты это тесты, в которых учитывается естественная реакция испытуемого в той форме, в которой он ее дает, без втискивания в жесткие рамки. Например, испытуемого просят окончить начатое предложение, описать изображенное на картине или нарисовать несуществующее животное. Такие тесты имеют очень высокую степень достоверности. Для их фальсификации со стороны испытуемого требуются специальная подготовка.

1  
Личность окончательно формируется где-то годам к 30, это тоже надо учитывать. Если человеку 16, то прогнозировать его поведение очень тяжело. В таком возрасте ценности легко меняются на противоположные. После 20-ти немного легче, но все еще по-прежнему "плавает".

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
Сайт українських майстрів. Ляльки, дерев'яні вироби, амулети... Твоє радіо parazitakusok Третя паралель - переклад коміксів українською мовою
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz