Головна

Реєстрація

Вхід
Неділя, 18.03.2018, 06:32
Вітаю Вас Гість | RSS
МЕНЮ
Категорії цікавого
Агресія проти України
ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ
Історії війни
Загальні новини
Резонанс
Геополітика
Економіка і внутрішня політика
Ротація влади
Корупція
Міжнародна економіка
Енергетична безпека
Самооборона
Ініціатива 1-го Грудня
Особистості
Козацькому роду нема переводу
Памятаймо
Світ про нас
Бізнес
Новини культурного простору
В здоровому тілі - здоровий дух
Екологія
Освіта
Соціум
Життя...
Не салом єдиним...
Гу-мор
Корисності
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
free counters
Головна » Самооборона
1 2 3 ... 18 19 »
Гідність людини – це необхідний обсяг поваги до неї. Це повага, якою людина наділяється від народження й зберігається за нею все життя, і, навіть, після смерті.

Після жахіття Другої Світової гідність стала фундаментальною цінністю міжнародного права та західного світу. Основоположні міжнародні документи, такі як Декларація прав людини, Статут ООН, Конституції провідних країн – одним із перших принципів закладають повагу до людської гідності.

Захист гідності – одне з головних завдань правосуддя. Без гарантій поваги до людини в суспільстві не зможуть розвиватись рівноправні відносини, люди постійно принижуватимуть один одного, і на цьому ґрунті розвиватимуться постійні конфлікти.

Повага до гідності, це коли не мають значення багатство, походження, посада, погляди, щоб за на несену шкоду кривдник відповів у суді, щоб міліціонер був ввічливий, щоб орган влади відповідав на ваше питання, щоб політик виконував свої обіцянки, щоб водій зупинявся на пішохідному переході. Зрештою, щоб відпочиваючи ввечері в кафе, ви не переживали, що вас битимуть і тягатимуть по підлозі.

Ворогом гідно ... Читати далі »
Категорія: Самооборона | Переглядів: 896 | Додав: Gaidamaka | Дата: 26.07.2011 | Коментарі (0)

1992 року газета «Вечірній Київ» передрукувала «Сповідь надлюдини» – одкровення одного з комуністичних можновладців: «Я говоритиму з вами відкритим текстом не тому, що я нахабний, а тому, що не відаю страху. За мною гігантська непереможна сила КПРС. КДБ, МВС, Мінфін, Мінторг, уряд, прокуратура і всілякі Верховні Ради – це лише просто важелі в наших руках. Під нашу дудку танцюють президенти і виконують нашу волю, роблять те, що ми хочемо. Нам глибоко наплювати на думку народу, вона для нас пустий звук. Для нас раз плюнути – принести вам голод, саботаж, злидні, хвороби. Це ми зробили норму вашого життя кримінальною. Ми зараз спокійно грабуємо вас і перетворили на тварин. Це ми усунули молодь від політики, кинувши їй кістку року і порнухи. Ми не хочемо виробляти. Але ми хочемо споживати. Хочемо розкошів, привілеїв, бо ми – носії ідей… Ви думаєте, що ми піклуємось про вас, щоб ви були ситі, одягнуті, взуті? Та плювати нам на вас! Мені 82 роки, і я йду з відчуттям спокою і задоволення. Ми залишаємо після себе наступників наших справ. ... Читати далі »
Категорія: Самооборона | Переглядів: 659 | Додав: Gaidamaka | Дата: 03.05.2011 | Коментарі (1)

Фраза Яцека Куроня, яку ви бачите у заголовку, стала крилатою за часів боротьби польского суспільного руху "Солідарність". Її сенс - чіткий і недвозначний: для того щоб перемогти систему, потрібно створити їй альтернативу. З нагоди 1 травня цікаво буде згадати, як поляки замість здобувати владу у комуністичній державі почали створювати паралельні структури.

"Ми почали організовувати на підприємствах бібліотеки з незалежними виданнями, - розказував в одному з інтерв'ю учасник "Солідарності". - У мене було враження, що багато з робітників саме тоді вперше почали читати книжки".

Основою боротьби проти тоталітаризму у Польщі були не силові методи - а культурні, моральні та освітні аспекти.

"Солідарність" розглядала ... Читати далі »
Категорія: Самооборона | Переглядів: 601 | Додав: Gaidamaka | Дата: 05.03.2011 | Коментарі (0)

Україна зараз коштує нам занадто дорого - і занадто дешево водночас.
Більшість з нас, громадян України, отримує "тіньову" зарплату або "тіньові" прибутки, і, по суті, не платить податків - або приховує їх більшу частину від влади.

Це - справедливо: ми не хочемо спонсорувати їхні нові лімузини і чартерні перельоти, хатинки на Кайманах за кошти розпиляного бюджету і прокладені дороги до "мисливських клубів". Але "разом з купіллю ми вихлюпуємо і дитину".
 
Що маємо?
 
Ми знаємо, що нашу державу влада утримує за залишковим принципом - ганебний стан армії, освіти, медицини є прямим підтвердженням цього. Ми вже мусимо платити за освіту і охорону здоров'я.
Категорія: Самооборона | Переглядів: 1828 | Додав: Gaidamaka | Дата: 17.01.2011 | Коментарі (0)

Увечері в неділю, 26 вересня, в Ірпені стався напад на фестиваль повстанської пісні "Гайдамаки". Від 15 до 25 організованих молодчиків з бейсбольними бітами напало на охоронців біля входу.

Втім, охорона і організатори зреагували адекватно і оперативно, та й самі глядачі не залишилися осторонь - і нападники швидко відійшли. Попередній результат атаки - двоє поранених охоронців, їм розбито голову і зламано руку.

Насильство нікуди не зникало у постреволюційні роки - рейдерські захоплення, сутички з активістами спільноти "Захисти старий Київ" чи оборонцями харківського парку були і залишаються реаліями нашого дня.

Та напад на подію з чіткою суспільно-політичною складовою відбувся вперше з 2004-го.

В часі події на території фесту залишалося тільки два міліціонери, решта патрульних незрозумілим чином зникла і появилася тільки після інциденту. Ситуація до ... Читати далі »
Категорія: Самооборона | Переглядів: 491 | Додав: Gaidamaka | Дата: 17.01.2011 | Коментарі (0)

Кожен, хто подорожував чи хоча б трохи жив у країнах "золотого мільярду", знає це дивне відчуття затишку, гармонії, спокою і безпеки, котре вирізняє їхні міста і містечка.

Прибережний парк Райнауе в Бонні, заквітчані газончики перед потсдамськими будинками, вітражі дверей в чиказькому районі Ukrainian Village, чи стрижені газони оксфордських парків, стільці в паризькому парку Jardin de Luxembourg, стильні кав'ярні Відня, зручність берлінських вокзалів, супердитячі дитсадки містечок під Іннсбруком і датські школи, створені для зручного навчання, поєднаного з розвагами - кожен з них залишає по собі відчуття зручності і естетичної насолоди.

Враження від простору доповнюється враженнями від людей: відкритих до спілкування, спокійних і водночас сповнених самоповаги, котрі не тільки споживають, а й віддають. Мені щастить на таких людей - і там, і тут.

Очевидно, що "золоте зашенгення-черезокеання" не є раєм. Найбільше споживачів дитячого порно - те ... Читати далі »
Категорія: Самооборона | Переглядів: 555 | Додав: Gaidamaka | Дата: 17.01.2011 | Коментарі (0)

"Самоорганізація українців". Такою була тема триденного семінару за участю активістів громадських організацій та експертів, місцем проведення якого наприкінці серпня став історичний Холодний Яр.
 
"Державна влада, ворожа до власного народу, - явище, миритися з яким неможливо. Єдиною продуктивною альтернативою має стати самоорганізація українців у самоврядні громади - таку собі паралельну владу.
 
Досвід України на цьому шляху величезний, але дещо призабутий. Настав час його відновити, максимально розвинути і невдовзі кардинально змінити ситуацію", - дещо патетично декларували організатори семінару.
 
Як завжди на такого штибу зібраннях, було там різне. Але більше корисного і повчального. Можливо, не в останню чергу тому, що серед учасни ... Читати далі »
Категорія: Самооборона | Переглядів: 700 | Додав: Gaidamaka | Дата: 17.01.2011 | Коментарі (0)

Колись був широковживаним зворот: "Назустріч побажанням трудящих". Чи, скажімо: "За покликом сумління". Так от, цей текст і є відповіддю на побажання чималого числа читачів УП, а водночас і виявом внутрішнього інтересу його автора до предмета розмови.
 
Бо ж ідеться про річ, яка вочевидь на часі: про історичні традиції та форми громадської самоорганізації українців за далеко не завжди сприятливих умов Російської імперії і, вслід за тим, під час подій 1917-21 років.
 
Отже, кілька епізодів з історії громадської - саме громадської, а не політичної, хоча ці речі нерідко тісно сплетені - самоорганізації підросійських українців.
 
Не будемо занурюватися у д ... Читати далі »
Категорія: Самооборона | Переглядів: 914 | Додав: Gaidamaka | Дата: 17.01.2011 | Коментарі (0)

Каким образом можно прослушивать разговоры по мобильным телефонам, возможно ли защититься от подобного рода атак и как абоненту определить, что его телефон прослушивается? В свете последних шпионских скандалов эти вопросы вновь выходят на повестку дня. AIN.UA попросил украинских мобильных операторов рассказать, что делать в таких случаях.

Что удивительно, многие участники рынка ответить на подобные вопросы оказались не в состоянии — полноценный ответ мы получили только от «МТС Украина». Life :) не ответил на запрос вообще, а в «Киевстаре» заявили, что оператор не является экспертом в подобных вопросах, потому посоветовали обратиться за комментариями к представителям госслужб. Помимо ответов МТС, мы использовали информацию о прослушке из открытых источников.

Как операторы защищают свои сети

Технология GSM изначально разрабатывалась и внедрялась с учетом требований государственных органов по уровню защищенности. Для по ... Читати далі »

Категорія: Самооборона | Переглядів: 1008 | Додав: Gaidamaka | Дата: 01.04.2015 | Коментарі (0)

Атентат (нім. Attentat — замах на вбивство) — один з методів підривної діяльності #УВО та #ОУН (поряд з саботажами та ексами).

Атентати являли собою убивства відповідальних за антиукраїнські дії чиновників або українців, що пропагували угодовство (лояльне ставлення до окупаційної влади).

Найвідоміші атентати:

25.11.1921 р. — невдалий замах на керівника ІІ Речі Посполитої маршала Ю. Пілсудського, вчинений членом УВО Степаном Степановичем Федаком у Львові

15.10.1922 р. — убивство українського письменника-москвофіла С. Твердохліба, вчинене бойовиками УВО у Кам'янці-Струміловій
05.11.1924 р. — невдалий замах на президента ІІ Речі Посполитої Станіслава Войцеховського, вчинений членом УВО Ольшанським у Львові

19.10.1926 р. — убивство польського шкільного куратора-шовініста Собінського, вчинене членом УВО Богданом Підгайним, який здійснив єдиний постріл у голову. Роман Шухевич був його співучасник, але у нього заклинив револьвер.

01.06.1930 р. — убивство о ... Читати далі »

Категорія: Самооборона | Переглядів: 207 | Додав: Gaidamaka | Дата: 16.08.2014 | Коментарі (0)

Пошук
Друзі сайту
Сайт українських майстрів. Ляльки, дерев'яні вироби, амулети... Твоє радіо parazitakusok Третя паралель - переклад коміксів українською мовою
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz