Головна

Реєстрація

Вхід
П`ятниця, 20.04.2018, 23:05
Вітаю Вас Гість | RSS
МЕНЮ
Категорії цікавого
Агресія проти України
ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ
Історії війни
Загальні новини
Резонанс
Геополітика
Економіка і внутрішня політика
Ротація влади
Корупція
Міжнародна економіка
Енергетична безпека
Самооборона
Ініціатива 1-го Грудня
Особистості
Козацькому роду нема переводу
Памятаймо
Світ про нас
Бізнес
Новини культурного простору
В здоровому тілі - здоровий дух
Екологія
Освіта
Соціум
Життя...
Не салом єдиним...
Гу-мор
Корисності
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
free counters
Головна » 2010 » Листопад » 9 » Зрада - рушійна сила російської державності (Иуда по соседству или предатели в России)
04:53
Зрада - рушійна сила російської державності (Иуда по соседству или предатели в России)

На тлі останніх подій з присвоєнням нагороди Степану Бандері, вся проросійськи та проеврейски налаштована преса, просто вибухнула криками про фашизм та зраду. Ну, з першим все зрозуміло, висновки про приналежність УПА до фашизму зробив нюрнберзький процес, на рішення якого що євреям, що росіянам насрати. Тому що, якщо б був хоч якийсь доказ, він би обов'язково фігурував на Нюрнберзі, і військовий злочинець був би засуджений. А ось про друге давайте докладніше.

Щоб стати зрадником, Бандера мав дати присягу СРСР або Гітлеру, а потім обов'язково порушити її. Але природно такої присяги він не давав, зате він дав присягу України та українському народові, і цю присягу він виконав, і саме за це він і заслужив нагороду. І просто таки міфічним чином у засобах російських ЗМІ поряд із фігурою Бандери з'являється Мазепа, який як всеосяжний доказ того, що всі хохли - зрадники, постійно вбивається в голови ура-налаштованої патріотично заряджаемої російської публіки. Якщо Бандера всього лише фобія середньостатистичного росіянина, то з Мазепою питання більш складне. Анафемі він був відданий всупереч церковним канонам, а тільки лише з політичних мотивів, що в церкві неприпустимо. Він дійсно зрадив Петра Кривавого, у відповідь на зраду самого Петра, який відмовив йому у військовій допомозі, згідно договору, в подяку за довгу і правдиву службу.  

ЯКЩО Сюзерен ВІДМОВИВ васалам, Васал вільний у своїх діях і більше не має обов'язків перед сюзереном - це ФЕОДАЛЬНЕ ПРАВО ТОГО ЧАСУ! Але Російський уряд так старанно намагається знайти зрадників в особі Українців, що зовсім забуває про своїх.

Дмитро Донський. (Канонізований РПЦ святий), збирач земель руських, переможець у Куликовській битві. Людина, котра двічі давала на євангелії присягу золотий Орді, і кожного разу її порушувала. Той, хто здав Москву практично без бою Тохтамишу, і зрадницьки втік. Крім перемог над татарами відомий ще й перемогами над своїм народом, придушенням повстання проти Золотої Орди в Казані, де вішав і різав своїх співвітчизників. Крім того, клятвопорушник був відданий анафемі в 1378 році, як раз за два роки до Куликовської битви, і на відміну від Мазепи як раз за антицерковну діяльність, і згідно з канонами. Так що у Куликовській битві Донський брав участь як князь - нехрист, і відповідно ні про яке благословення Сергія Радонезького не могло бути й мови. Тим не менш, в 1988 році незважаючи на анафему він помісним собором РПЦ був прославлений у лику святих.

Олександр Невський. (Ім'я Росії). Намісник хана Батия. Свого сина, котрий назвав свого батька зрадником, віддав на поталу монголам. Жорстоко придушував усі повстання проти Золотої Орди «оному носа урезаша, а іншому очі виімаша». За вказівкою О. Невського і митрополита Кирила II, при ставці хана в Сараї була заснована Сарска єпархія, щоб молитися за здоров'я хана та процвітання Золотої Орди. Крім того, Олександр Ярославович зрадив брата тсвого, який протистояв Орді Андрія Ярославовича, в результаті чого останній був убитий, а Невський отримав ярлик на княжий Володимирський престол. Великий полководець знаменитий нам тим, що героїчно перемагав невеликі загони німців, в загальній складності винищивши менше двох десятків лицарів, крім того справив тперепис населення і прирік весь свій народ платити данину орді на багато поколінь. Хіба не символічно, що ім'ям Росії став головний її зрадник?  

Рамзан Кадиров (Герой Росії). Людина, котра раніше захищала свою землю, зрадила братів по зброї і переметнулася до табору ворога, чим заслужила небувалу повагу у росіян. Вони з радістю прийняли в обійми зрадника, бо зрадник Росії - зрадник, а зрадник на благо Росії - ГЕРОЙ, і Юду зараз же вшанува́ли о́рденом Героя Росії. До речі, подібно іншому зраднику Росії Невському, він теж отримав подяку за схоже діяння, і отримав медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення». Так, озброєний до зубів боягуз, постійно охороняється десятками охоронців. На думку російського політолога Сергія Маркова, «Рамзан Кадиров користується незаперечним авторитетом у населення Чечні», хоча він, очевидячки, має на увазі тих росіян, яких він різав до того, як переметнутися в ласкаві обійми Путіна.

Ці троє, лише перші у низці шанованих у Росії зрадників, а є безліч інших, перераховувати яких можна вкрай довго. Князь Мстиславський, князь Воротинський, князь Трубецькой, князь Ликов, князь Голіцин, боярин Романов (Іван Микитович), боярин Шереметьєв. Кутузов, який залишив на полі бою кілька тисяч поранених і кинув помирати своїх солдатів під час бородінської битви, Курбський Андрій, зрадив свою батьківщину і сім'ю. Маршал Жуков, який наказав залишити укріплений і майже не зруйнований Київ, наказав випалювати у Підмосков'ї всі будинки, щоб ворог не міг зігрітися, і єдина його успішна операція - це жорстоке придушення Тамбовського повстання проти Комуністичного режиму. До речі, саме Росія за кількістю «зрадників» у другій Світовій війні може по праву посісти перше місце. Якщо, наприклад,  в Україні німцями було створено лише один підрозділ СС «Галичина», то в Росії їх було аж 10:

• СС «Русланд» 
• СС «Дружина» 
• СС «Варяг» 
• РОНА 
• РОА 
• Російський корпус на Балканах 
• Збройні сили КОНР 
• 1-я Російська Національна Армія 
• 15 козачий кавалерійський корпус 
• Кавказьке ваффен-формування СС.

 

Росія, яка пересварилася з усіма без винятку сусідами, в минулому теж великий зрадник. Ось, наприклад, пару зрад по відношенню лише до України

Гайдамаки (Коліївщина). Повстання в Україні проти Польського свавілля. Посланий Росією генерал Кречетніков, пропонує вести спільну війну проти ляхів, і зустрінуті українськими козаками як брати, росіяни вночі після останньої влаштованої ними п'янки на Славу Катерини в'яжуть тисячі повстанців, одних страчують на місці, інших здають католикам полякам.

Переяславська Рада. Всупереч пропаганді це не було об'єднання братніх народів, а скоріше військовий союз проти спільного ворога, який менш ніж через два роки був порушений Москвою, котра уклала Андрусівським договір з Польщею. І відразу ж від Московського царя козакам приходить такий ультиматум: «зброєю захищати Польщу як би і власне отєчєство». 

Питання не стільки в зраді, скільки звинувачення інших у цьому. Зрада дія ганебна, але саме в Росії воно зведене в ранг культу, де вороги інтересів Росії - зрадники, а зрадники на благо державності Росії, її герої. Звинувачення в зраді Бандери та Мазепи не витримують навіть самої слабкої критики, але вони знаходять відгук у душі зомбованого населення, і класичне застосування подвійних стандартів по відношенню до себе та інших, саме в Росії є нормою, та це такою, що цю норму повинні поважати всі без винятку її сусіди.

 

Російськомовний варіант:

 

На фоне последних событий с присвоением награды Степану Бандере, вся пророссийски и проеврейски настроенная пресса, просто разразилась криками о фашизме и предательстве. Ну, с первым все понятно, выводы о принадлежности УПА к фашизму сделал нюрнбергский процесс, на решение которого что евреям, что россиянам насрать. Потому что если бы было хоть какое-то доказательство, оно бы обязательно фигурировало на Нюрнберге, и военный преступник был бы осужден. А вот о втором давайте поподробнее. 

Чтобы стать предателем, Бандера должен был дать присягу СССР или Гитлеру, а затем обязательно нарушить её. Но естественно такой присяги он не давал, зато он дал присягу Украине и Украинскому народу, и эту присягу он выполнил, и именно за это он и заслужил награду. И просто таки мифическим образом в средствах российских СМИ рядом с фигурой Бандеры появляется Мазепа, который как всеобъемлющее доказательство того что все хохлы — предатели, постоянно вдалбливается в головы ура настроенной патриотически заряжаемой российской публики. Если Бандера всего лишь фобия среднестатистического россиянина, то с Мазепой вопрос более сложный. Анафеме он был предан вопреки церковным канонам, а только лишь по политическим мотивам, что в церкви недопустимо. Он действительно предал Петра Кровавого, в ответ на предательство самого Петра, отказавшего ему в военной помощи, согласно договора, в благодарность за долгую и правдивую службу. 

ЕСЛИ СЮЗЕРЕН ОТКАЗАЛ ВАСАЛУ, Васал свободен в своих действиях и больше не имеет обязанностей перед сюзереном  — это ФЕОДАЛЬНОЕ ПРАВО ТОГО ВРЕМЕНИ! Но Российское правительство так старательно пытается найти предателей в лице Украинцев, что совершенно забывает о своих.

Дмитрий Донской. (Канонизированный РПЦ святой), собиратель земель русских, победитель в Куликовской битве. Человек, дважды дававший на евангелии присягу золотой Орде, и каждый раз её нарушавший. Сдавший Москву практически без боя Тохтамышу, и предательски сбежавший. Кроме побед над татарами известен еще и победами над своим народом, подавлением восстания против Золотой Орды в Казани, вешавший и резавший своих соотечественников. Кроме того клятвопреступник был предан анафеме в 1378 году, как раз за два года до Куликовской битвы, и в отличие от Мазепы как раз за антицерковную деятельность, и согласно канонам. Так что в Куликовской Битве Доской участвовал как князь — нехристь, и соответственно ни о каком благословении Сергея Радонежского не могло быть и речи. Тем не менее, в 1988 году несмотря на анафему он помесным собором РПЦ был прославлен в лике святых.

Александр Невский. (Имя России). Наместник хана Батыя, своего сына назвавшего отца предателем отдал на растерзание монголам. Жестоко подавлял все восстания против Золотой Орды «оному носа урезаша, а иному очи выимаша». По указанию А. Невского и митрополита Кирилла II, при ставке хана в Сарае была учреждена Сарская епархия, дабы молится за здравие хана и процветание Золотой Орды. Кроме того Александр Ярославович предал брата своего, противостоявшего Орде Андрея Ярославовича, в результате чего последний был убит, а Невский получил ярлык на княжеский Владимирский престол. Великий полководец знаменитый нам тем, что героически побеждал небольшие отряды немцев, в общей сложности истребивший меньше двух десятков рыцарей, кроме того произвел перепись населения о обрек весь свой народ платить дань орде на многие поколения. Разве не символично, что именем России стал главный её предатель?

Рамзан Кадыров (Герой России). Человек ,ранее защищавший свою землю, предал братьев по оружию и переметнулся в стан врага, чем заслужил небывалое уважение у россиян. Они с радостью приняли в объятия предателя, ибо предающий Россию — предатель, а предающий во благо России — ГЕРОЙ, и Иуде тут же был жалован орден Героя России. Кстати подобно другому предателю России Невскому, он тоже получил благодарность за схожее деяние, и получил медаль «За заслуги в проведении Всероссийской переписи населения». Так вооруженный до зубов трус постоянно охраняемый десятками охранников, по мнению российского политолога Сергея Маркова, «Рамзан Кадыров пользуется непререкаемым авторитетом у населения Чечни», хотя он, по всей видимости, имеет ввиду тех русских, которых он резал до того, как переметнуться в ласковые объятия Путина.

Эти трое, лишь первые в чреде почитаемых в России предателей, а есть множество других перечислять которых можно крайне долго. Князь Мстиславский, князь Воротынский, князь Трубецкой, князь Лыков, князь Голицын, боярин Романов (Иван Никитич), боярин Шереметев. Кутузов, оставивший на поле боя несколько тысяч раненых и бросивший умирать своих солдат во время бородинского сражения, Курбский Андрей, предавший свою родину и семью. Маршал Жуков, приказавший оставить укрепленный и почти не разрушенный Киев, приказавший выжигать в Подмосковье все дома, что бы враг не мог согреться, и единственная его успешная операция — это жестокое подавление Тамбовского восстания против Коммунистического режима. Кстати именно Россия по количеству «предателей» во второй Мировой войне может по праву занять первое место. Если, например, в Украине немцами было создано лишь одно подразделение СС «Галичина», то в России их было аж 10:

• СС «Русланд»
 
• СС «Дружина»
 
• СС «Варяг»
 
• РОНА
 
• РОА
 
• Русский корпус на Балканах
 
• Вооруженные силы КОНР
 
• 1-я Русская Национальная Армия
 
• 15 казачий кавалерийский корпус
 
• Кавказское ваффен-формирование СС.

Перессорившаяся со всеми без исключения соседями Россия, в прошлом тоже великий предатель. Как пример приведу пару предательств по отношению лишь к Украине

Гайдамаки (Коліївщина). Восстание в Украине против Польского безпредела, посланный Россией генерал Кречетников, предлагает вести общую войну против ляхов, и встреченные украинскими козаками как братья, русские ночью после последней устроенной ими пьянки во Славу Екатерины вяжут тысячи повстанцев, одних казнят на месте, других сдают католикам Полякам.

Переяславська Рада. Вопреки пропаганде это не было объединение братских народов, а скорее военный союз против общего врага, который менее чем через два года был нарушен Москвой, заключивший Андрусевский договор с Польшей. И в то же время от Московского царя козакам приходит такой ультиматум: «оружием защищать Польщу как бы и собственное отечество».

Вопрос не столько в предательстве, сколько обвинение других в этом. Предательство действие постыдное, но именно в России оно возведено в ранг культа, где враги интересов России — предатели, а предатели во благо государственности России, её герои. Обвинение в предательстве Бандеры и Мазепы не выдерживают даже самой слабой критики, но находят отклик в душе зомбированного населения, и классическое применение двойных стандартов по отношению к себе и другим, именно в Росии является нормой, да такой что эту норму должны уважать все без исключения её соседи.

Джерело

Категорія: Соціум | Переглядів: 2012 | Додав: Gaidamaka | Теги: зрада
Всього коментарів: 3
3  
І ще,таких зрад Московії проти України-Руси можна назбирати тисячами,наприклад,московіти зрадили українців на чолі з Б.Хмельницьким в 1656році,коли був заключений СЕПАРАТИСТСЬКИЙ МИР між Московією та Річчю Посполитою, підступна зрада московітів зміною та скасуванням Переяслівських статей, знищення Гетьманщини та Запорізької Січі та ін.

2  
По-перше,дуже вдала стаття,дякую авторові,по-друге,дуже вдалий коментар і як пише автор ВЛУЧНИЙ.

1  
Автоматически ничего не происходит, думаю бесполезно оспаривать тот факт, что чтобы построить сплоченное государство, его общество должно самоидентифицировать себя как единое целое. А самоидентифицировать можно по отдельным признакам, таким как религия, история, язык, культурное наследие и традиции.

Нужно ли говорить что по каждому из этих пунктов противодействует Россия, при чем очень последовательно? У нас отбирают наш язык прикрывая это защитой русского языка, извращают историю унижая нашу и возвеличивая свою, РПЦ предало анафеме основателя УПЦ, а остальное высмеивается, то что нельзя опровергнуть, украиноговорящих называют салоедами и селюками и т.д.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
Сайт українських майстрів. Ляльки, дерев'яні вироби, амулети... Твоє радіо parazitakusok Третя паралель - переклад коміксів українською мовою
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz