Головна

Реєстрація

Вхід
Понеділок, 23.04.2018, 06:39
Вітаю Вас Гість | RSS
МЕНЮ
Категорії цікавого
Агресія проти України
ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ
Історії війни
Загальні новини
Резонанс
Геополітика
Економіка і внутрішня політика
Ротація влади
Корупція
Міжнародна економіка
Енергетична безпека
Самооборона
Ініціатива 1-го Грудня
Особистості
Козацькому роду нема переводу
Памятаймо
Світ про нас
Бізнес
Новини культурного простору
В здоровому тілі - здоровий дух
Екологія
Освіта
Соціум
Життя...
Не салом єдиним...
Гу-мор
Корисності
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
free counters
Головна » Економіка і внутрішня політика
« 1 2 3 4 ... 16 17 »
Український виборець традиційно не любить представників влади. Протягом півтора-двох років після приходу будь-кого з президентів чи прем'єрів його рейтинг обвалюється так, що жодними політичними технологіями не забезпечити відкриту спадкоємність. Тож у влади, яка фактично є новою українською аристократією, є три шляхи протидії.

Перший — позбавлення народу виборів. Як це відбувається, добре видно на прикладі Києва, коли місто живе без виборного міського голови, а його функцію виконує призначенець президента. Подібна ситуація у чотирьох обласних центрах — Чернівцях, Херсоні, Миколаєві, Черкасах — та ще в кількохдесят менших містах і селищах.

Народ позбавили виборів почасти і шляхом збільшення терміну каденції місцевих рад із чотирьох до п'яти років. А ще раніше — різкого зростання суми, яку неофіційно має витратити кандидат у депутати на виборчу кампанію, щоб мати шанси обратися до ради. І як мета — обрання президента в парламенті представниками нової аристократії ... Читати далі »
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 243 | Додав: Gaidamaka | Дата: 04.06.2013 | Коментарі (0)

Під час вступу до СОТ Україна взяла на себе зобов'язання наблизити вітчизняні норми показників безпеки до загальноприйнятих.

З 1 січня 2015 забороняється реалізація та обіг необробленого молока, сиру домашнього виробництва, а також м'яса тварин подвірного забою, що передбачено законом "Про безпеку і якість харчових продуктів". Про це сказав керівник напрямку "Розвиток ринкової інфраструктури" проекту USAID "Агроінвест" Микола Гриценко.

"Це обмеження, - сказав Микола Гриценко, - викликано вступом України до СОТ і бажанням вітчизняних виробників просунути свою продукцію тваринного походження на зовнішні ринки, в тому числі і на ринки Європейського Союзу. А там, як відомо, діють суворі вимоги до якості і безпеки цієї продукції, і ми повинні брати їх до уваги ".

Експерт пояснив, що під час вступу до СОТ Україна взяла на себе зобов'язання наблизити вітчизняні норми показників безпеки до загал ... Читати далі »
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 386 | Додав: Gaidamaka | Дата: 23.05.2013 | Коментарі (0)

В Україні настільки розвинене хабарництво, що західним журналістам складно зрозуміти, як ще якісь гроші залишаються в державному бюджеті.

Про це йдеться в публікації журналу "The Economist".

"Олігархи ставляться до України, як до дійної корови. Хабарництво настільки поширене, що складно зрозуміти, як ще якісь гроші залишаються в бюджеті", - пише видання.

За словами іноземного оглядача, Україна "нагадує автомобіль в тумані без світла і без карти".

"З президентом Віктором Януковичем на чолі і його головним суперником Юлією Тимошенко у в'язниці, Україна явно не є демократичною. Проте це і не диктатура", - пише видання.

На думку журналістів, "політична влада скоріше є засобом збагачення, а не управління".
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 242 | Додав: Gaidamaka | Дата: 06.04.2013 | Коментарі (0)

Тіньова економіка не є чимось абстрактним для сучасних українців.

На відміну від жителів розвинених країн - принаймні, більшості з них, ми постійно стикаємося з її проявами в повсякденному житті.

Зарплатня "в конверті", піратська відео-, аудіо- та софт продукція, "сірі" автомобільні дилери - усе це є добре відомими українськими реаліями.

Цьому є досить просте пояснення. Згідно з розрахунками професора Фрідріха Шнайдера з Лінцського університету та його колег з Дрезденського університету та Світового банку, які вони робили для 162 країн світу, частка тіньової економіки в українському ВВП є найвищою в Європі - на рівні 46,8% від офіційного показника ВВП.

Разом з Україною трійку європейських лідерів з рівня тінізації складають Білорусь (43,3%) та Молдова (44,3%), на четвертому місці йде Росія (40,6%).
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 4335 | Додав: Gaidamaka | Дата: 09.02.2013 | Коментарі (0)

Поки що, відповідно до закону, Держзембанк цілком державний, а його приватизацію заборонено. Однак у майбутньому може статися, що він опиниться на межі банкрутства або ж поповнить список об'єктів, що підлягають приватизації. І хтось вдало придбає фінустанову з активами — консолідованими у величезному масштабі чорноземами.

Попри подовження мораторію на продаж сільгоспземлі аж до 2016 року, є велика ймовірність, що продавати її зможуть уже з другої половини 2013-го. При цьому купівля-продаж чорноземів здійснюватиметься переважно через створений Кабміном і підконтрольний НБУ Державний земельний банк. Останньому спочатку перейде вся сільгоспземля державної власності. Згодом Зембанк акумулює й розпайовані наділи. Очікується, що банк видаватиме дешеві кредити аграріям. Але за умов гострого дефіциту кредитних коштів, очевидно, допомогу отримуватимуть вибірково. Світовий досвід показує, що такі фінінституції несуть у собі великий ризик банкрутства. Крім того, в українських реаліях не можна виключати, що поки що 100% державний ба ... Читати далі »
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 520 | Додав: Gaidamaka | Дата: 18.01.2013 | Коментарі (0)

Експерт Володимир Лановий переконаний, що олігархи не пов’язують свого майбутнього з українською економікою.
Президент Центру ринкових реформ Лановий вважає, що олігархи вкладають гроші у найпривабливіші активи, але не роблять нічого для їхнього розвитку.

"Наприклад, той самий Рінат Ахметов, не модернізуючи наявних у нього металургійних об’єктів, інвестує, приміром, у мобільний зв’язок. Але який внесок він зробив у нього? Які інновації, які програми, які додаткові послуги? Нічого. Тобто це просто вкладення капіталу, зокрема за кордоном", - сказав він.

Лановий вважає, що бізнес олігархів – це позанаціональний бізнес.

"Бо в Україні вже майже нікуди вкладати. Тому так активно нині відбувається відплив капіталу з країни. Олігархи не пов’язують своє майбутнє з українською економікою, українськими підприємствами, українською державою. Це позанаціональн ... Читати далі »
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 232 | Додав: Gaidamaka | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

Найбільша за кількістю рейсів українська авіакомпанія Міжнародні авіалінії України змінила акціонерів. З цього бізнесу вийшов Михайло Табачник - брат міністра освіти і науки Дмитра Табачника, пише Коммерсантъ-Украина в статті Полет с пересадкой.

За даними газети, він залишив бізнес через погані фінпоказники компанії. Тепер її власником став Ігор Коломойський, але і він зацікавлений швидше в завантаженні флоту, що використовувався АероСвітом, ніж у розвитку МАУ, говорять джерела газети.

Зокрема, видання з'ясувало, що акціонери МАУ звільнили члена наглядової ради компанії Михайла Табачника. Як йдеться в опублікованому повідомленні МАУ в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), таке рішення було прийнято на зборах акціонерів МАУ 31 грудня.

Михайло Табачник - брат міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, уточнюють джерела в МАУ. Він був членом н ... Читати далі »
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 285 | Додав: Gaidamaka | Дата: 16.01.2013 | Коментарі (0)

На останніх парламентських виборах в ходу були не стільки ідеї, програми та особистості, скільки готівка, продпайки і всілякі послуги.

Про це DT.UA повідомив народний депутат Віктор Балога.

За його словами, на "глибоко споживче" ставлення можновладців до своєї країни виборці відповіли симетрично. 

"Народ розсудив по-своєму, він слідував принципу "з паршивої вівці хоч вовни жмут", - зазначив політик. 

"У результаті "бикуючі" отримали можливість перемогти "ідейних". Нехай не скрізь, але досить часто, щоб говорити про це, як про дику, непривабливу тенденцію. Яка, судячи з усього, надовго збереже свою актуальність", — пише Балога.

"Той факт, що на сході країни були округи, де імена щасливих фінішерів були відомі ще до старту, лише підтверджує тезу: після п'ят ... Читати далі »
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 244 | Додав: Gaidamaka | Дата: 16.01.2013 | Коментарі (0)

"Регіонал" Вадим Колесніченко показав, хто є фашистами, оскільки все стало на свої місця після побиття "бютівця" Олега Медуниці.

Про це в ефірі "5 каналу" сказав народний депутат 3,4,5,6 скликань Верховної Ради Тарас Чорновіл.

"Мені здається, що ті події, які зараз відбулися, вони в принципі свою роль зіграли. З одного боку, Колесніченку честь і хвала: він показав чітко, хто фашисти. Це слово намагалися наліпити на всю опозицію", - розповів він, коментуючи бійки в ВР.

"Там є "єдність" того доцивілізаційного періоду, коли дві групи, два племені первісних людей йдуть один на одного з тими дубинками. Це з того періоду: "Ми їх побили, ми їх зупинили, не дали забрати наших жінок, нашу мамонтову ногу, наші мамонтові бивні, то наша гідність збережена", - додав він.

Нагадаємо, 14 грудня "регіонали" Вадим Колесніченко і Олександр Онище ... Читати далі »
Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 220 | Додав: Gaidamaka | Дата: 22.12.2012 | Коментарі (0)

Валовий зовнішній борг України у січні-вересні 2012 року зріс на $ 6,21 млрд, або на 4,9%, - до $ 132,446 млрд, або 75,3% ВВП.

Згідно з повідомленням, за третій квартал валовий зовнішній борг України зріс на 2,7%, або на $ 3,491 млрд.

Як повідомлялося, в.о. прем'єр-міністра України Микола Азаров виступає проти скорочення видатків державного бюджету на 2013 рік. Відповідаючи на питання про скорочення закладеного у держбюджеті-2013 дефіциту у розмірі 50,4 млрд грн в ефірі телеканалу Перший національний, Азаров заявив: "Якщо ми не витратимо гроші на те, що нам потрібно, то це потягне за собою проблеми... Я не підтримую скорочення витрат держбюджету".

Тим часом перший заступник голови Адміністрації Президента Ірина Акімова висловила переконання, що Україна у 2013 році зможе здійснити всі виплати за зовнішніми боргами, які становлять 117 млрд грн.

Категорія: Економіка і внутрішня політика | Переглядів: 237 | Додав: Gaidamaka | Дата: 22.12.2012 | Коментарі (0)

Пошук
Друзі сайту
Сайт українських майстрів. Ляльки, дерев'яні вироби, амулети... Твоє радіо parazitakusok Третя паралель - переклад коміксів українською мовою
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz