Головна

Реєстрація

Вхід
П`ятниця, 19.01.2018, 16:21
Вітаю Вас Гість | RSS
МЕНЮ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
free counters
Головна » 2010 » Березень » 20 » В чому причина такої палкої любові до Табачника?
04:23
В чому причина такої палкої любові до Табачника?
Раби, подножки, грязь Москви, 
Варшавське сміття - ваші пани, 
Ясновельможнії гетьмани. 
Чого ж ви чванитеся, ви! 
Сини сердешної України! 
Що добре ходите в ярмі, 
Ще лучше, як батьки ходили.

Керівники провідних вузів країни назвали Табачника "саме тим діячем, який може забезпечити відродження освіти і науки".

Ректори провідних українських вищих навчальних закладів, зокрема Київського політехнічного інституту та Університету ім. Шевченка, підтримали призначенняДмитра Табачника на посаду міністра освіти і науки.

У зверненні, адресованому президенту, прем’єр-міністру та главі Верховної ради, діячі освіти і науки назвали"пропагандистську кампанію" проти діяльності Табачника на посаді міністра спекуляцією "певних політичних сил".
Представники інтелігенції упевнені, що діяльність Табачника на посаді глави Міністерства освіти і науки сприятиме належному розвитку української освіти і науки.
"Ми вважаємо його (Табачника) саме тим державним діячем, який може забезпечити відродження вітчизняної освіти і науки", - мовиться в зверненні.
Автори документа дали позитивну оцінку роботі Табачника на посту віце-прем'єра в урядах Януковича, направлену на поліпшення ситуації в освіті. "Завдяки позиції Табачника освіта була вільна від тоталітарної ідеологізації, яка несумісна з нормами існування демократичного суспільства", - відзначили діячі науки.
Вони схвалили намір міністра повернути зовнішньому тестуванню його справжні функції і автономію вузам, що "дасть останнім можливість відбирати за допомогою визначених ними самим правил абітурієнтів з достатнім рівнем підготовки, що стане заставою підготовки висококваліфікованих майбутніх наукових діячів".
Крім того, автори звернення підтримали задеклароване Табачником забезпечення вільного вибору мови для навчання всіх рівнів, тестування і складання іспитів.
"Для нас очевидно, що пропагандистська кампанія проти призначення Табачника спекулятивно роздувається певними політичними силами і об'єктивно направлена проти відродження освіти і науки України. Цілком очевидно, що політизування освіти і науки є згубним для розвитку України, і ми підтримуємо, як і більшість діячів освіти і науки, всі дії міністра, направлені на поліпшення ситуації, що наблизилася до катастрофічної", - підкреслили представники інтелігенції.
Вони запевнили, що зроблять все можливе, щоб "курс реформ Табачника був якнайскоріше реалізований, що має вивести освіту і науку України на якісно новий ступінь розвитку".
Звернення підписали ректори Київського національного університету ім. Шевченка Леонід Губерський, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Михайло Згуровський, Національного авіаційного університету Михайло Кулик, Національного медичного університету ім. Богомольця Віталій Москаленко, Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазарака, Київського національного університету будівництва і архітектури, голова Ради ректорів Київського регіону Анатолій Тугай та інші.


 

 
 

Зрозуміло, що ректори люди залежні ... до того ж новий міністр обицяє суттєво покращити їх фінансове становище! Адже після введення вступних іспитів в ВУЗах до ректорів та їх заступників знову вишикуються черги батьків з конвертиками і діточками-недоумками!

 
 

Народна творчасть про нового міністра:

 


 

Браво, Табачник!!!
 

Браво, Табачник!!!

Вчора на 5-му каналі відбулося чергове побиття немовлят. Новий міністр освіти і науки остаточно розбив усіх своїх опонентів, які на його фоні талановитого демагога і крутія виглядали блідо і мляво.

Їх закиди до міністра стосовно його відвертої галицькофобії розбивалися об його рішуче крутійство чи тонули у відвертих потоках беззмістовних, але багатослівних меседжів про все і ні про що, а мляві намагання провадити розмову конструктивно, себто про освіту, також звелися переважно до обговорення недоліків тестування та надання можливості випускникам шкіл з російською мовою викладання права складати ці тести російською мовою.

За цими, досить бурхливими дискусіями, учасники шоу так і не спромоглися озвучити найважливіший аспект чергового пришестя Дмитра до влади, а саме корупційної складової майбутньої реформи освіти.

Нагадую для тих, чиї діти вже виросли, або ще не пішли до школи – незалежне тестування практично зводить нанівець будь-які спроби вимагання у школі. Дитина теоретично може взагалі одержати лише сімки в атестаті, але, якщо вона успішно пройшла незалежне тестування, дорога до ВНЗ їй відкрита. Отже, школі і вчителеві повертається їх головна функція – навчати дітей, а не зазирати до учнівської чи радше батьківської кишені.

Так само і у ВНЗ ректори і викладачі втрачають можливість на етапі вступу здійснювати корупційні дії, адже якщо приніс абітурієнт до вступної комісії результати тестів достатні для зарахування, його треба зараховувати.

Що ж нам пропонує новий міністр? По-перше, повернути в систему оцінювання бал атестата та ще й на рівні 30 % від загальної суми балів. Це вже навіть не вікно для корупції у школі, а широко відкриті двері. Знову батьки почнуть змагатися, у кого гаманець більший, щоб їхні чада отримали бажаний бал атестата. І тут не важливо, який відсоток відведено для атестата хоч 3 % хоч 5 %, хоч 1 % - це безумовно буде джерело корупційних дій.

По-друге, те саме стосується і ВНЗ. Уявіть собі, що вас позбавили вашого головного джерела прибутків і важелів впливу на місцевий істеблішмент – контролю над вступними іспитами до вашого ВНЗ, і ви зрозумієте, що відчули ректори, та й деякі інші працівники вишів, коли почули про повернення вступних іспитів. Так, вони відчули себе знову потрібними і соціально важливими і, звичайно, не забарилися із підтримкою ініціативи нового міністра та і його самого теж.

А що ж суспільство, ми знову будемо виховувати наших дітей на тому, що «не підмажеш не поїдеш».

По-суті, якщо ці «нововведення» будуть прийняті, ми будемо продовжувати виховувати нове покоління корупціонерів у масштабах всієї держави, і жодна програма боротьби з корупцією не допоможе, якщо і надалі свою путівку в життя молоде покоління одержуватиме в такий нечесний спосіб. Я вже не кажу про тих талановитих людей, які ніколи не матимуть доступу до освіти за такої системи «оцінювання», і про долю нашої науки та господарства, де продовжуватимуть працювати неуки, що купили собі право на навчання та диплом про вищу освіту.

А що ж наш новий Президент? Міністр освіти не один раз публічно заявляв про те, що він провадить в дію його політику. Чи знає Президент, що саме його ім’ям висвячується повернення корупції в сферу освіти в Україні?


Табачник forever!?

Призначення на посаду міністра освіти Дмитра Табачника стало холодним душем для найбільш загартованих політичним цинізмом українців. Адже, зважаючи на декларований курс нової влади на об’єднання країни та запевнення наближених до президента осіб про те, що ніякого Табачника в новому уряді не буде, призначення на посаду головного освітянина такої одіозної фігури заскочило зненацька практично всіх.

Український політикум прореагував, але доволі кволо та безсило. В основному – на папері та в Інтернеті. З огляду на післявиборчий шок та певну "реорганізацію", а точніше – зализування ран, в політичному середовищі опозиції, годі надіятися на те, що політичні партії організаційно сприятимуть "антиТабачній" кампанії.

Скоріш за все обійдеться млявими заявами для преси та декількома завідомо непрохідними проектами постанов ВР про "негайне звільнення", тощо.

Не буде ультиматумів з блокуванням трибуни, не буде бодай ситуативного об’єднання проти цього призначення. Адже, значно важливішими для політиків будуть скромні закулісні домовленості про якусь посаду губернатора чи голови комітету, або ж просто про гарантії невідчуження здобутого "злочинним шляхом" майна за попередньої влади.

Питання Табачника – питання ідеологічне, а як відомо, в українській політиці ідеологія завжди поступалася "прагматичній, з загальнолюдськими цінностями", силі "бабла". Тому за політику новий міністр може бути спокійний: звідти йому не слід чекати небезпеки.

Звинуватити в фінансових аферах попередників, наскаржитися на політичне переслідування з боку нетерпимих "навиків", покаятися і пообіцяти, що на посаді не буде нічого особистого, а тільки виконання програми президента – ось цього мабуть і вистарчить для втихомирення політичних опонентів.

Показовий приклад – заява Віри Іванівни Ульянченко: проти міністра "Наша Україна" буде боротися (на словах), а на посаді замміністра його політику буде впроваджувати (ділом).

Значно більше за реакцію політиків дивує реакція освітянської еліти. Керівництво лише двох вишів виступило відкрито проти цього призначення і готове до протестів в майбутньому.

Власне доктору Гарвардського Університету Борису Ґудзяку, ректору Українського Католицького Університету, чи Президенту найстаршого і найпрестижнішого Українського університету "Києво-Могилянська академія", професору Сергію Квіту мало що залежить на доброму відношенні міністра освіти і науки, незалежно від особи.

Ці два виші є найбільш відкриті та проєвропейські і найбільш ефективно та фахово виконують свою основну функцію – забезпечують студентам високоякісний учбовий процес.

Тому ці ректори можуть дозволити собі таку розкіш, як власна, не заангажована думка. А що ж інші?

Більшість ректорської спільноти України скромно промовчала і філософськи не коментувала урядове призначення. Страх за власну посаду і досить безбідне існування, яке їм забезпечує "університетський бізнес", виявилися значно вагоміші за залишки професорської гордості чи переживання за майбутнє освітянської галузі.

Власне їхнє помірковане мовчання дозволило двом десяткам найбільших підлабузників з числа ""української інтелігенції" на все горло висловити беззастережний "совєтський одобрямс" "умнєйшему із умнєйших" "історику та інтелектуалу".

І байдуже, що новий міністр не визнає самої української держави і культури, а третину населення України взагалі не вважає за повноцінних громадян. Представники "інтелігенції" впевнені, що діяльність Табачника на посаді голови Міністерства освіти і науки "буде сприяти належному розвитку української освіти і науки".

"Ми вважаємо його (Табачника) саме тим державним діячем, який може забезпечити відродження вітчизняної освіти і науки", – йдеться у зверненні на підтримку нового міністра.

Окремі частини цієї заяви, взагалі нагадують сюжет з комедійного серіалу: "Завдяки позиції Табачника освіта була вільна від тоталітарної ідеологізації, яка несумісна з нормами існування демократичного суспільства і оголошеним курсом на європейську інтеграцію", – зазначають діячі науки.

В Європі людина, котра дозволила б собі судження, подібні до висловів Дмитра Табачника, не змогла б працювати навіть вчителем початкової школи, не говорячи вже про міністерське крісло!!!

Що сказати? Блюзнірство і лакейство в дії. Не було б дивним, якби авторами цього звернення стали прості шахтарі, якоїсь ПР-івської шахти чи доярки колгоспу "Шляхом Ілліча", їм би це простилося.

Немає в людей іншого виходу. Змусили під страхом голодної смерті. Але ж автори – еліта нації, керівники провідних наукових установ держави, люди, котрим народ довірив виховання майбутніх поколінь.

А це вже страшно. Яке у нас майбутнє з такими Вчителями? Хто формує молодих українців? Невже українське суспільство настільки прогнило?

Одна надія на українське студентство. На безкомпромісність та юнацьку відвагу української молоді, яка, попри всі економічні та політичні перипетії, завжди була носієм прогресивних цінностей свободи.

Саме від них залежить, чи буде українська освіта розвиватися в найкращих традиціях вільного світу, чи остаточно перетвориться на корумповану та малоефективну "кузнєцу" дипломів "малороссійского значєнія" а-ля Табачник.

Особливі сподівання на студентів ВНЗ Західної України. Лише загальний безстроковий страйк, як мінімум, всіх галицьких Університетів доведе "великому публіцисту", що ми вільний народ, а не "лакеи, едва научившиеся мыть руки".

І на завершення. Дивує позиція щодо цього призначення президента Януковича. Невже не знайшлося серед великого кадрового потенціалу ПР якогось сірого і тихого казнокрада, який би спокійно виконував програму президента в освітянській галузі?

Невже потрібно було так відверто знущатися зі всього українського і робити міністром відкритого ксенофоба і провокатора? Мабуть уроки минулого так нічому і не навчили нового президента. Адже в 2004 році, саме студенти Могилянки і Українського Католицького Університету були в авангарді акцій протесту, які потім переросли у Майдан.

Протесту не за особи чи партії, а за ідею і справедливість.

Виклик, який кинула нова влада українському народу – прийнято. Примус до відставки з подальшим звільненням, буде чудовим і наочним спростуванням "наукових" тез "професора" Табачника.

P.S. Коли стаття вже була готова до друку, на УП вийшло звернення Євгена Сверстюка, яке підписали багато діячів української інтелігенції. Хочеться вірити, що груба помилка нового уряду буде виправлена вже найближчим часом.

Олесь Городецький, для УПТабачник – дзеркало української демократї

Хтось задоволений, хтось ні, але всі здивовані – для чого ПР такий менінгіт? З перших кроків йти на конфронтацію і розкол?

Не залишив Табачник нікого байдужим. Хтось задоволений, хтось ні, але всі здивовані – для чого ПР такий менінгіт? З перших кроків йти на конфронтацію і розкол? А як же реформи, а як же об'єднання країни, а як же почую кожного. Реваншизм, зневага до переможених? Крах всіх надій.

Нічого подібного. І реформи будуть і об'єднання країни вже є. З об'єднанням простіше. І схід і захід продемонстрували стійку перевагу люду хитрого та собі на умі – любителів легкого життя за чийсь рахунок, які щиро повірили обіцянкам популістів організувати земний рай за кілька днів. Тобто народ скрізь однаковий, а якому ідолу поклонятися – послідовному, чи косатій – справа не принципова.

Призначення Табачника якраз і мало на меті продемонструвати народу ставлення влади до нього та напрям реформ. Реформи будуть. Перетворення країни на великий Донбас. З повною владою та власністю олігархів та латифундистів, та безсловесних рабів з безземельних селян та жителів міста – заручників містоутворюючих підприємств, які незабаром немов гриби виростуть по всій країні. Європа з задоволенням дасть кредити на розміщення в Україні шкідливих виробництв. Такими дрібницями як свобода слова, пересування, переконань ніхто не перейматиметься – щасливі ж білоруси з Лукашенком без цих дрібниць.

А для чого ж Табачник? А для нейтралізації тих, хто здатний вчинити спротив цим райдужним перспективам, для прививання чистим дитячим та юнацьким душам вірусу байдужості, рабства, підлості, культу хамства і безграмотності. Тобто зробити з молоді те, чим вирізняється старше постсовкове покоління.

І не треба говорити, що він не встиг ще нічого зробити, рано ще критикувати. Є такі поняття як честь, порядність і культура. І доки керівниками будуть люди без цих якостей покращення життя не буде. Ні сьогодні, ні завтра. Зрештою щасливі будуть. Нема більшого щастя для раба, як бути першим у черзі на отримання об'їдків з панського стола. 


...
Гіперболізуєте Ви цю постать. Головна спеціальність Табачніка Дмітрія – бюджетний вор, щоправда, не дрібний. Все решта – димова завіса.
А "менінгіт" регіонам потрібний з різних причин. По-перше, прогнулися перед кремлівськими баскетболістами та їхнім посередником Медведчуком. По-друге, це наживка для суспільства. Мовчки з"їсть – отже, можна взагалі робити, що заманеться. А буде хвиля протесту – за деякий час його знімуть, кинувши тим самим кістку людям. А поки він відволікатиме на себе усю увагу громадськості, отже – справжнісінький скарб.
http://www.narodnapravda.com.ua/politics/4ba1123f9b220/view_comments/ГАРНО РОЗКРИТА ТЕМА ТАБАЧНИКА НА ПОСТУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ: kobzar.at.ua/news/osvita_sobachka_kom_jua
Переглядів: 585 | Додав: Gaidamaka | Теги: казнокрад, чому підтримують Табачника
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
Сайт українських майстрів. Ляльки, дерев'яні вироби, амулети... Твоє радіо parazitakusok Третя паралель - переклад коміксів українською мовою
Календар
«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz